Korzyści płynące z zastosowania

Używając naszych Naturalnych Aromatów SERA


Silny wpływ smakowy
Stężenie substancji smakowych jest kilkakrotnie wyższe niż w naturalnym serze.

Niskie dozowanie -> Oszczędność kosztów
Dawka produktu końcowego jest wyraźnie niższa i prowadzi do znacznej redukcji kosztów.

Standardowy profil smakowy
Smak naturalnego sera nie jest ustandaryzowany, dlatego często występują odchylenia -> nasze naturalne smaki sera są standaryzowane, aby zachować spójny profil smakowy.

Wyróżnia się silnym smakiem między różnymi rodzajami sera
Aby obniżyć koszty, okres dojrzewania sera tradycyjnego jest często znacznie przyspieszony. Oznacza to mniej intensywny i mniej indywidualny smak sera -> nasze naturalne smaki sera są spójne, dobrze zbalansowane i bardzo charakterystyczne.

... nasze naturalne smaki sera w porównaniu do
sztucznych aromatów to:

100% naturalne
Sztuczne aromaty nie są wytwarzane z prawdziwego sera. Specjalne składniki aromatu są mieszane w celu uzyskania smaku sera -> nasze aromaty sera są w 100% naturalne i wytwarzane z prawdziwego sera.

Autentyczny i charakterystyczny smak
Sztuczne aromaty zazwyczaj nie są dobrze zbalansowane -> nasze naturalne aromaty sera mają autentyczny i scharakteryzowany smak unikalny dla konkretnego rodzaju sera.

Deklaracja pozytywna
"Naturalny aromat sera" można deklarować tylko wtedy, gdy co najmniej 95% aromatu pochodzi z prawdziwego sera. Zwykle nie ma to miejsca w przypadku mieszanek smakowych -> większość naszych smaków może być zadeklarowana jako "Naturalny aromat sera" lub "Naturalny aromat".

W niektórych przypadkach możliwa jest również deklaracja "Ser". W takim przypadku wszystkie składniki aromatu, które mają technologiczny wpływ na produkt końcowy, muszą być deklarowane indywidualnie.


Używając naszych Naturalnych Aromatów ŚMIETANKOWYCH I JOGURTOWYCH


Nasze jogurtowo-śmietankowe smaki są w 100% naturalne i wykonane z prawdziwej śmietany. Zapewnia to naszym naturalnym smakom delikatny i zrównoważony kremowy smak.

Deklaracja pozytywna
Etykietowanie jest możliwe dzięki deklaracji "Naturalny Aromat Śmietankowy" lub "Naturalny Aromat".

Niskie dozowanie -> Oszczędności kosztów
Nasze aromaty śmietankowe mają duży wpływ na smak. Delikatny smak kremu dostarczany jest często z dawką mniejszą niż jeden procent -> to zmniejsza koszty surowca.

Niska zawartość tłuszczu - Intensywny profil smakowy
Z powodu niewielkiego dodatku kremowych smaków zawartość tłuszczu wzrasta tylko minimalnie w produkcie końcowym. W rezultacie produkty o niskiej zawartości tłuszczu mogą być wytwarzane z pełnym, kremowym smakiem.

Idealne w odczuciu i smaku
Nasze kremowe aromaty nadają wielu potrawom pełny smak. Inne smaki, takie jak czekolada lub wanilia, są również ulepszone. Na przykład ostry profil smakowy przypraw jest zrównoważony. Niepożądane smaki tłuszczów roślinnych, skrobi i innych składników są również niwelowane

Dłuższy okres przydatności do spożycia niż świeża śmietana
Nasze naturalne śmietanowo-jogurtowe aromaty mają okres przydatności do spożycia wynoszący minimum 6 miesięcy, jeśli są przechowywane w lodówce w temperaturze 3-8 ° C.

Wysoka elastyczność w dostawach
Dostawy są możliwe już od 18 kg - zamawiając z naszego standardowego asortymentu artykułów magazynowych.

Konkurencyjne ceny
Chętnie generujemy Twoją osobistą ofertę.


Używając naszych Naturalnych Aromatów MASŁA


Nasze aromaty masła są w 100% naturalne i wytwarzane z prawdziwego masła i mleka.

Deklaracja pozytywna
Etykietowanie jest możliwe dzięki deklaracji "Naturalny Aromat Masła" lub "Naturalny Aromat".

Niskie dozowanie -> Oszczędności kosztów
Nasze aromaty maślane są bardzo skoncentrowane. Delikatny smak masła można często osiągnąć przy niskim dozowaniu -> to zmniejsza koszty surowców.

Niska zawartość tłuszczu - Intensywny smak
Ze względu na niewielki dodatek aromatu masłowego zawartość tłuszczu w produkcie końcowym zwiększa się tylko minimalnie. W rezultacie produkty o niskiej zawartości tłuszczu mogą być wytwarzane z pełnym, maślanym smakiem.

Idealne odczucie w smaku
Nasze smaki masła nadają wielu potrawom pełny smak. Inne smaki, takie jak czekolada lub wanilia, są również ulepszone. Na przykład ostry smak przypraw jest zrównoważony. Niepożądane smaki tłuszczów roślinnych, skrobi i innych składników są również zniwelowane.

Wysoka elastyczność w dostawach
Dostawy są możliwe już od 18 kg, zamawiając z naszego standardowego asortymentu zapasów.

Konkurencyjne ceny
Chętnie generujemy Twoją osobistą ofertę.