JENEIL

Historia firmy Jeneil Bioproducts GmbH


Jesteśmy europejską lokalizacją działającej na całym świecie firmy Jeneil Biotech Inc z siedzibą w USA. Firma rodzinna, od wielu lat z powodzeniem specjalizuje się w opracowywaniu naturalnych smaków sera, śmietany i masła. Nasze naturalne smaki wytwarzane w Niemczech są produkowane do dalszego przetwarzania w przemyśle spożywczym.

1995

Dr. N.R. Gandhi i jego żona Josephine Gandhi założyli wspólnie siedzibę grupy firmy Jeneil w USA, w stanie Wisconsin - JENEIL Biotech Inc. Dr Gandhi jest uznanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie mikrobiologii. W dziedzinie przetwórstwa mleka i uszlachetniania surowego mleka na produkty wysokiej jakości osiągnął już wielki sukces, stosując opracowaną przez siebie metodę enzymatyczną.

1996 - 2005

Jeneil Biotech Inc. szybko i skutecznie ugruntowała swoją pozycję na rynku podstawowym w USA. Wkrótce rozpocznie się starania o rozpoczęcie działalności na rynku europejskim. Dr Gandhi i jego rodzina zdecydowali o przywróceniu lokalizacji w Europie.

2006

Firma Jeneil Bioproducts GmbH została zarejestrowana w Niemczech, w mieście Rosenheim. JENEIL składa się z imion córek pani Gandhi i doktora Gandhiego, Jennifer i Neila. BIO PRODUCTS wskazuje na mikrobiologiczne metody przygotowania. Nie jest przeznaczony dla produktów biologicznych zgodnie z EC Eco-Regulation 834/2007.

2008

Firma Jeneil Bioproducts GmbH przeprowadziła się do nowego budynku firmy w Schechen, w pobliżu Rosenheim. Dzięki własnym działom badawczo-rozwojowym, własnej produkcji i zarządzaniu, Jeneil BioProducts GmbH może najlepiej działać na rynku europejskim w swojej indywidualności.

Lokalizacje & Kontakt


Fabryka w Niemczech obsługuje cały rynek europejski, podczas gdy fabryka w USA koncentruje się na zaopatrzeniu kontynentu amerykańskiego.Oddział w Niemczech


Jeneil Bioproducts GmbH
Am Eschengrund 9
83135 Schechen
Niemcy


Centrala w USA


Jeneil Biotech Inc.
400 N. Dekora Woods Blvd.
Saukville, Wisconsin 53080
Stany Zjednoczone